JEST NAS: 57314 81 online | Dyskusji: 1118 | Miasta: 1331 | Grupy: 1620

Petycja

Mechanik ogólny samochodów osobowych - Norwegia

Ulubione
Prześlij dalej

Opis stanowiska: Dla naszego norweskiego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko mechanik ogólny samochodów osobowych. Wynagrodzenie: od 180 NOK/h brutto + 10,2% dodatku urlopowego Wymagania: - doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodowego - znajomość programu do diagnostyki komputerowej w języku angielskim lub norweskim - znajomość języka angielskiego lub norweskiego umożliwiająca swobodne komunikowanie się - referencje z poprzednich zakładów pracy (pisemne lub możliwość uzyskania referencji telefonicznie na potrzeby rekrutacji - wykształcenie kierunkowe - prawo jazdy, mile widziane własne auto Zapewniamy: - pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów, - zorganizowanie zakwaterowania, opiekę podczas trwania kontraktu, - długie(minimum 1,5 roczne) kontrakty, - ubezpieczenie, - dodatek na dziecko, - po rozpoczęciu pracy w Norwegii – opcjonalnie - bezpłatne kursy języka norweskiego. Dokumenty: Prosimy o przesłanie CV na adres [email protected] z dopiskiem mechanik - Norwegia - Imię i Nazwisko Prosimy o załączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”. Kontakt: [email protected] +48918145250 LSJ Agencja Pracy ul. Celna 1, 70-644 Szczecin Certyfikat Agencji Zatrudnienia 4440

  • Ważne do: Czwartek, 31 października 2013
  • Obejrzane: 327
  • Dodał: LsjAgencjaPracy
  • Nr referencyjny ogłoszenia: Polacy 28921
Dane ogłoszenia
Ważne do:
Czwartek, 31 października 2013
Obejrzane:
327
Numer referencyjny ogłoszenia:
Polacy 28921
Dane kontaktowe
Dodał:
LsjAgencjaPracy
Osoba kontaktowa:
LSJ Agencja Pracy
Kod pocztowy:
W56XJ